Pěkný víkend – zahřívačka

Napadlo mě, že bychom si mohli udělat hezký víkend a objednal jsem útulný hotel nedaleko Prachovských skal. Moc jsem se těšil, jak se provětráme na vzduchu a zároveň si to spolu pořádně užijeme. V pátek jsem začal balit a vzal jsem sebou snad všechny erotické pomůcky, co jsem doma našel. Důtky, obojky, provazy, kolíčky na bradavky, pouta, připínací penis, postroj s dildem na obličej, anální kolík, olejíčky, gely a pás cudnosti.

Vyrazil jsem pro tebe natěšený autem . Hned po tvém nástupu mi začal tvrdnout. Měla si volnou minisukni, síťované samodržící punčochy a velký výstřih, ze kterého se ven tlačily krásné kozičky. Byla si moc sexy a já se nemohl dočkat, až to z tebe strhám a pořádně tě ošukám.

Věděla si moc dobře, že ti to sekne a během jízdy si mi sahala na stehno, div jsem neboural. Stál mi skoro celou cestu, trpěl jsem a to ses ho ani nedotkla..mrško.

Kožené dutky

Po příchodu na pokoj jsem se k tobě zezadu přitisknul, začal tě líbat na krku, uchu, mačkat ti kozičky a pošeptal jsem ti, jak moc tě chci. Sjížděl jsem rukama dolů a hnětl ti zadeček, vykasala sukni a pokynul, aby ses opřela o postel a předklonila. Neměla si kalhotky, wow. Rychle jsem se svlékl a koukal u toho na tvůj skvělej zadek. Neodolal jsem, kleknul si a začal tě zazadu lízat. Strčil jsem ti jazyk do kundičky a tys krásně začla vzdychat. Lízal jsem tě hezky od zdola na horu až ti začla pěkně téct. Pak jsem se chvíli věnoval i análku. To už nešlo vydržet a honil jsem si druhou rukou svoje už naběhlý péro. Za chvíli jsem se postavil, zbavil tě zbytků oblečení a začal líbat. Byli jsme blízko u sebe, mačkali svá těla a vášnivě se líbali. Bylo to krásné. Můj penis se otíral o tvou mokrou kundičku, které se nemohl dočkat.

Lízání

Pak jsem tě usadil na postel a vrazil ti ho do pusy. Neubránil jsem se vzdychu. Něžně si mi olizovala žalud a druhou rukou mačkala koule, které si pak začla olizovat za současného honění. Bylo to úžasné, blahem se přivíral oči a nechával si to od tebe dělat.

Nechtěl jsem ale, aby to takhle skončilo a poudstoupil jsem. Políbil jsem tě a otočil zády ke mě. Předklonila ses a mě se naskytl nádherný pohled na tvůj zadeček a lesknoucí se kundičku. Nešlo už odolat, ještě jednou jsem ji olízl až po análek, přistoupil za zadu a strčil ti ho tam. Byla to rozkoš pro oba. Jako bychom na tohle čekali celou věčnost. Začal jsem přirážet a ty vzdychat. Vlastně oba. Díval jsem se ze zhora, jak moje tvrdý péro zajíždí do tvý mokrý kundičky, jak se prohýbáš, zarýváš prsty do postele a dostáváš se do rauše. To už jsem tě pěkně mrdal a intenzita tvých vzdechů se stupňovala. Po chvilce ses udělala, to se mi moc líbilo. Výtáhl jsem ho ven a díval se na tebe, svalenou na postel a oddychující. Měl jsem ho skoro k prasknutí a pomalu si ho honil nad tvým udělaným tělem..

Pak jsem tě položil na záda, lízal ti bradavky, líbal krk a líbal na rty. Můj tvrdej penis se zatím odíral o tvé tělo, kde to šlo a hlásil se tak o pozornost. Kleknul jsem si nad tvou hlavu, honil si ho a nechal si lízat koule. To bylo moc příjemné. Byl hrozně tvrdej a tys byla tak krásně poslušná. Občas jsem ti dal do pusy žalud a nechal tě mi ho pokouřit. Semtam jsem se posunul dopředu tak, že si dosáhla jazykem až na análek a rejdila jazykem, kde to šlo.

Vzdychal jsem a to se ti moc líbilo. Blížil jsem se k vrcholu, chytl tě za vlasy a nasměroval žalud k tvé puse. Tu jsi automaticky otevřela. Pomalými tahy jsem si ho po celé délce honil a vzdychal. Koukali jsme si vzájemně do očí. Pak jsem začal stříkat. První dávka šla celá do pusy, další si měla na puse a tváři. Poslušně si vše spolykala a zbytek olízala. Strčila sis ho do pusy a ještě mě vysála. Políbil jsem tě, lehl si vedle tebe v objetí a těšil se, co dalšího přinese společný víkend.