Žárlivá pomsta

Šli jsme spolu po ulici směřujíc ke mě, běžný den, svítilo slunce. Pošťuchovali jsme se a smáli se jako děti.
Sednem si do parku na lavičku a otevřeme láhev vína. Popíjíme a kecáme. Najednou tam projde holka s kočárkem, fakt pěkná, dlouhé vlasy, výstřih ze kterého vykukovaly krásné kozičky. 

Utrousil jsem poznámku: “mm dobrá” a dál konverzoval. Ale nemohla sis nevšimnout, že mě zajímá víc než naše konverzace a pokukuji po ni. Chvíli jsi to přecházela, ale pak už to bylo nepříjemné. Ale dělala si, jakoby nic. A já furt civěl na ty její kozy.

Jako vrchol jsem uprostřed něčeho, cos mi říkala, prohodil, že aby ses koukla, že je fakt rajcovní. Vřelo to v tobě, ale ovládla si se, spolkla to a předstírala úsměv i když bys mě nejradši zabila. A já čuměl dál.
Začal jsem se tě dotýkat a tys to přijímala a vracela, i když si byla fakt nasraná. Byli jsme už připití.. Cicmali jsme se a pak jsem řekl, že bychom si mohli jít hrát domů..souhlasilas. Po cestě ještě nějaké osahávačky, ale viděl jsem na tobě nějaký zvláštní pohled. Ještě když když jsem si mumlal připitej potichu: “mm kozatý coury”.

Kožené dutky

Doma si byla milá a řekla, jestli si teda chci hrát a já souhlasil. Byl jsem v náladě a nic neřešil. Zeptala ses, zda mě můžeš přivázat, že mi chceš udělat dobře. Souhlasil jsem. Položila si mě na záda a nezvykle pevně přivázala za ruce a pak i za nohy. Dala si mi obojek. Byl jsem nahý a bezmocný.

A pak to přišlo. Řekla si:”tak..ok”a odešla na chvilku. Po návratu si přišla ke mě a nejdřív tišším hlasem začla: “tak ty budeš čumět na jiné holky? Fakt si mě nasral, byla jsem zticha, ale tohle si dovolovat nebudeš!”
Poslední slova si už křičela a dala mi pořádnou facku. A přiškrtila mě a znovu zakřičela: “nebudeš!!”. Já protestoval:”cco děláš dopr..”. Jenže jsme to nedořekl a praštila si
mě do koulí takovou ranou, že jsem zakřičel a začal se bolestí svíjet. Nadávál jsem ale dostal dvě silné facky za sebou. Škrtila si mě a křičela: “ty zasraný prase!”.

Byl jsem vyděšený a snažil se něco říct, ale měla si dost mých keců a páskou mi zalepila pusu. Mě pořád strašně bolely koule a svíjel jsem se. Pak si vstala, došla do šuplíku a vytáhla
kolíčky, které si mi připnula na bradavky bez jakéhokoliv ohledu. Vyděšeně jsem se koukal a snažil protestovat. Ty ses začla smát a urážet mě, že jsem jen nadržený prase.

Pak si vzala anální kolík, plácla na něj gel a prostě mi ho narvala do zadku. AAammm.. jsem se snažil vyloudit. Bylo ti to jedno. Vytáhla ho a zarazila znovu do nepřipravené dírky.
Pak si mě plácla přes péro. A znovu. Prostě facky přes péro za součaného nadávání..prase, úchyle, chudáku. Vysmivala ses mi a bylo vidět, že jsi fakt nasraná.

Pak si mi ho začla třít, pohoňovat než začal tvrdnout, zároven si mě přiškrtila..”prase, ještě ti tvrdne dobytku”. Pak sis vedle mě lehla a strhla mi pásku z pusy. já už radši mlčel.
Začla si mi ho honit a tiše šeptat nadřazeným hlasem do ucha:”jseš ubohý prase, který je dobrý jen na ošukaní, já ti ukážu očumovat jiný holky”. “ale já..”..než jsem se snažil říct něco, zmáčkla si mi koule a začla je drtit. “drž hubu, mlč!!”. Ležel jsem tam, skučel a tys mi je drtila víc a víc. “jsi má poslušná kurvička?”, zeptala ses a já to musel odkývat. “Jsi jen hnusný prase a
od teďka to budu já, kdo bude očumovat chlapy, rozumíš??! Budu se před nima nakrucovat a dráždit je”. Bolest mi nedovolila odporovat a tak jsem ti na vše kývl.

Pak si je pustila a já oddychoval. Následovalo připnutí vodítka. Já se divil a dostal facku. Odvázala si mi nohy a ruce a drsně přitáhla za vodítko, až jsem se svalil na zem. Kopla si do mě nohou a řekla, že jestli něco zkusím, bude to bolet. “Budeš teď muj otrok”.

Lehla sis na břicho na postel, mě na vodítku a začla si číst časopis. “na co čekáš?!”, přitáhla si mně a poručila labych tě lízal. Sotva jsem ti jazykem přejel kundičku, trhla si vodítkem a vykřikla: “Tam ne! To není pro uchyláky jako ty. Lízej mi zadek a dělej!”. Už jsem se nezmohl na odpor a lízal ti poslušně análek zatímco sis četla a dělala, že tam nejsem. Tak to chvíli trvalo než si řekla, že už tě to nebaví. Vstala si, strčila do mě nohou, svalila mě. “Na čtyři!”.

Klekl jsem si a ty mě kopla do koulí a zadku. Bolelo to, ale měl jsem strach, tak jsem držel. Opět si mi svázala ruce i nohy a pod břicho dala několik polštářů.
Smála ses: “vypadáš jak děvka haha”. A silně mě plácla přes zadek ve kterém byl stále zaražen kolík. Ten si vyndala a začla mě švihat důtkama přes záda a zadek. Chtěl jsem se bránit, ale ty ses zasmála a švihla mě přes koule.

Skučel jsem a ty sis to užívala. Byla to tvá odplata, takhle se chovat nebudu. Byla si vzrušená a měla roupy, nestačilo ti to. Nevěřila si, že už nebudu tak netaktní. Vzala si sklěněné dildo a zarazila mi ho do zadku. Já už poslušně držel, což si ocenila chycením péra a jeho masírováním. Vráželas ho do mě, šukala mě jím a já jen tiše sténal. “tak co, už budeš hodný, poslušný?”. “když já..” “cože?!”.
Nenechala si mě to doříct a řekla, že to ho máš už dost. “ok, nebudu si s tebou hrát hajzle, jak chceš.”
Vytáhla si dildo ze zadku a šla k počítači, kde si byla tak pět minut. “co děláš?” Ptal jsem se. Odpovědí bylo jen bolestivé švihnutí důtkou. Pak si notebook dala přede mně, tak abych na něj viděl a začla něčím šustit za mnou, kam jsem neviděl. Byl jsem strašně nervozní a nevěděl, co bude. Pak si za mnou přistoupila a namazala mi zadek hromadou gelu.

Kožené dutky

Nemohl jsem skoro pohnout, jak si mě svázala. Pak si klikla si slideshow očividně před chvilkou stažených fotek. Co se zjevilo jsem nechápal.
Byly to amatérské fotky nějakého kluka, polobolečené, pak problikla nahá, další fotka byla ale tvoje.”tak, když ty, tak i já. A já ti to oplatím pětkrát tolik”.

“S tímhle si teď píšu a posílám fotky. Moc mě vzrušuje, mám chuť na jeho péro”. “Ccože??” Jak jsem to dořekl, tak jsem ucítil fakt velkou bolest – narvala si mi černýho připínáka do zadku a já byl úplně v háji.
Pak si ho povytáhla a zase zarazila. “jak se ti to líbí děvko?! haha”. Mezitím se kousek od mé hlavy na monitoru ukazovalo péro ňákýho týpka, se kterým si píšeš. Následovala fotka tvé vyšpulené kundičky,cos mu asi poslala. A ty si mě u toho mrdala do zadku, který už byl roztažený, jako nějakou svou děvku.

Byl jsem vyřízený, ponížený a nechal se šukat, občas jsem vzlykl. Byla si úplně rozrajcovaná, druhej umělák ti drandil v úplně mokre kundě v očekávání už na druhý orgasmus.

Vůbec si nebrala ohledy a zarážela mi ho to díry až co to šlo. Pak ses udělala po druhé a odpadla. Ležela si vedle mě, znásilněného, poníženého a spokojeně oddychovala.

Po chvilce si se odstrojila, odvázala mě a pokynula mě ať spolu jdeme do sprchy, kam jsme došli beze slova. Pustili jsme horkou vodu a nechali ji po nás stékat. Pak si mě povalila k zemi, stoupla sis nade mne začla na mě s nadřazeným výrazem močit.

Příště si rozmyslíš, jestli budeš někoho očumovat…