S Káčou na festivalu – 1.část

S Káčou jsme v našich hrátkách pokročili zase dál. Před týdnem nám dorazil pás cudnosti, o kterém jsme přemýšleli již nějakou dobu, ačkoliv nejsem vyloženě submisivní. Káču lákalo, že by mě zamkla a tak v podstatě ovládala. Mě to ale také vzrušovalo. Jsem pro všechny prasárničky.

Když pás přišel, hned jsme ho rozbalili a zkusili. Byl problém mě do něj vtěsnat, protože mi furt stál. Káča tedy skočila pro led na zchlazení a za chvíli jsem už byl zamčen. Bylo vidět, že pocit nadřazenosti jí dělá dobře. Pak jsme ale museli někam jít a pás jsme schovali do krabičky, kde byl celý další týden.

Příští víkend jsme měli namířeno na hudební festival. Byl jsem hrozně nadržený, protože v týdnu jsme na sebe neměli moc času a zasypával Káču množstvím sexuálních narážek, které ze začátku vstřebávala s úsměvem, ale pak už ji to nebavilo. Hlavně i proto, že jsem měl kecy též i na kolem se vyskytující vnadné spoře oděné slečny. V Káče to lehce začlo vřít. Odhrnula na mě v autě tričko, ze kterého vykoukla její krásná kozička a řekla, že jestli budu pokračovat, tak tohle dostane někdo jiný. Bral jsem to jako vtip.

Dojeli jsme na místo a u stavení stanu rovnou začli pít. Občas jsem si k ní našel cestu a prohmátl ji prdelku s čímž neměla problém. Začal mi děsně tvrdnout a měl jsem chuť ji ošukat ve stanu, kam jsem ji také tlačil. Zmáčkla mi lehce přes kraťasy koule a řekla, že nic nebude, protože jsem zlobil a že jestli nebudu hodný, můžu si ho leda tak vyhonit. To mě urazilo. Dostavěli jsme stan a šli se bavit mezi lidi. Bylo léto a půlka holek byla v bikinách. Nemohl jsem od nich odtrhnou oči. Nadržený, týden bez sexu, v náladě..

Po cestě na hlavní stage jsme potkali Katky starou kamarádku Míšu, která byla už poměrně pod parou. Klasika. Holka, co se ráda baví, trojky kozy, které se nebojí ukazovat. Pro mě rajc, pro Katku spíš nepříjemné překvapení. Začli jsme všichni společně pařit a já na ni furt koukal. Dokonce se mi v jednu chvíli i postavil čehož si všimla i Káča a uraženě odešla. Já zůstal panákovat s Míšou, která se ke mě celkem měla. Tančili jsme spolu asi deset minut než řekla, že jde na záchod a jestli se s ní nechci projít. Káča nikde, tak jsem souhlasil.

Kecali jsme o všem možném. Míša řekla, že si všimla boule na mých kalhotách, když jsme spolu tančili, já se začervenal a přiznal, že jsem už týden bez sexu a že jsem si nemohl pomoct, když má tak krásné kozičky. Místo negace se mě ale nečekaně zeptala, jestli bych je chtěl vidět. Byl jsem v šoku a vyblekotal ze sebe, že jo. Říkal jsem si, že to není žádný velký prohřešek vůči Káče a že víc určitě nebude.

Zašli jsme za roh, kde na mě Míša hodila pohled, ze kterého mě zamrazilo. Kousla se do rtů a začla si stahovat horní díl plavek, ze kterého vypadly nádherné kulaťoučké troječky. WOW, nešlo si odpustit. To je nádhera, řekl jsem. Zíral jsem a měl chuť se jich dotknout, ale to by bylo už moc. Míša to vycítila a v podstatě se mi natlačila do dlaní. Nešlo odolat. Za chvíli jsem ji mačkal kozy, jako smyslů zbavený. Sjela mi rukou už na velkou bouli na kraťasech a začla mi ho přes látku hladit. Oba jsme oddychovali vzrušením. Spadly ze mě veškeré zábrany, k nimž se přidal i vztek z Káčiného odmítání.

Vášnivě mě líbala, měl jsem jazyk snad až v jejím krku a pak zas opačně. Pak mi rozepnula pásek, stáhla kraťasy a vytáhla mé tvrdé péro. Jó pojď kurvičko, říkal jsem si už smyslu zbavený. Honila mi ho a vzdychala u toho. Její kozičky se na mě krásně lepily a já je nepřestával mačkat. Pak se na mě usmála, klekla si a s nepřerušeným pohledem do očí si do pusy pomalu strčila můj žalud. Ooh, to bylo na mě moc. Klečela přede mnou, moje péro v její puse, houpající se kozičky a její hbitý jazýček, kterým kroužila kolem mého žaludu. Tahle mrška měla v puse asi už hodně klacků, pomyslel jsem si.

Míša mi ho začla něžně sát a rukou mi masírovala koule. Kouřila něžně a pomalu, což mě přivádělo k šílenství. Lehce jsem začal přirážet proti její puse a hladil ji při tom po vlasech. Bylo vidět, že s tím nemá žádný problém a tak jsem se natlačil ještě hlouběji, až se v jednu chvíli zakuckala a musela si ho vytáhnout na chvíli z pusy, aby popadla dech. Zároveň však bylo vidět, že se ji to líbí. Prostě roztomilá kurvička. Chvilku mi lízala koule a pak mi ho zase hluboce kouřila. Byl jsem na vrcholu blaha a na svou Káču si ani nevzpomněl. Občas v dálce někdo prošel, ale nevěnoval jsem tomu pozornost.

Začal jsem vzdychat, což Míše naznačilo, že za chvíli budu. Mm pěkně mi ho kuř, joo. Držel jsem ji za vlasy a už poměrně tvrdými přírazy ji šukal do pusy. Míša se občas zalkla, ale statečně držela. Byl jsem tak vzrušený, že už by vlastně ani neměla na výběr. Zrychloval jsem přirážení až..aaaa, stáhly se mi koule a já ji začal stříkat pořádnou dávku sperma do krku. Míša sice nestíhala polykat a teklo ji to z pusy ven, ale držela a čekala až budu hotov. Vystříkl jsem poslední salvu a teprve pak ji uvolnil ze svého sevření.

Byla to úžasná kurvička, všechno spolykala a ještě mi ho celého lízala. Byl to slastný pocit. Úžasné uvolnění. Začal jsem pomalu přicházet k sobě, když se najednou ze tmy vynořila postava, která nás očividně pozorovala již delší dobu. Mé srdce se neskutečně rozbušilo, málem jsem dostal infarkt. Byla to moje Káča..